nkt cables dostarczy przewody do linii kolejowej Esbjerg-Lunderskov.

nkt cables dostarczy przewody jezdne do elektrycznych pociągów w programie elektryfikacyjnym Banedanmark. Przewody jezdne mają być dostarczane od wiosny 2016 r.

nkt cables dostarcza kable do konsorcjum Aarsleff-Siemens, które jest głównym wykonawcą projektu. nkt cables dostarczy pierwsze 57 km przewodów wiosną 2016 dla linii Esbjerg-Lunderskov, po której będą mogły jeździć pociągi elektryczne.
CEO nkt cables, Michael Hedegaard Lyng, mówi:
"Jesteśmy dumni, że my jako duńska firma z szczególnymi referencjami zostaliśmy wybrani jako dostawca przewodów jezdnych w projekcie Banedanmark, oraz że pierwsza dostawa jest dla linii Esbjerg-Lunderskov. Jest to uznanie i podkreślenie naszej wiodącej pozycji na tym rynku. nkt cables jest znane przede wszystkim jako dostawca kabli energetycznych dla farm wiatrowych, sieci energetycznych oraz między innymi branży budowlanej, ale jesteśmy również wiodącym i rozpoznawalnym uczestnikiem rynku w segmencie przewodów dla kolejnictwa."
nkt cables dostarczyła przewody jezdne do wielu programów elektryfikacji w Hiszpanii, Niemczech i Szwajcarii, a także w Azji i obu Amerykach. Sprzedaż do segmentu kolejowego to około 6% przychodów firmy.

Kontakt

Helle Gudiksen

Communications Manager

Tel. :+45 2349 9098

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie