NKT docenione za działania w obszarze CSR

NKT otrzymało ocenę "Gold" przyznaną przez niezależną agencję ratingową EcoVadis za jej praktyki w zakresie odpowiedzialności społecznej w 2017 r. Rating jest oparty na ocenach w czterech obszarach obejmujących środowisko, uczciwe praktyki biznesowe, prawo pracy i prawa człowieka oraz zrównoważone zamówienia

NKT zostało docenione za swoje dzaiłania CSR przez niezależną firmę EcoVadis specjalizującą się w ocenach dostawców CSR. NKT otrzymało ocenę "Gold" - najwyższy poziom oceny - w systemie oceny EcoVadis praktyk CSR przeprowadzonym w 2017 roku.

"Ocena CSR Gold" jest wielkim osiągnięciem dla NKT i dowodem, że nasze wysiłki na rzecz poprawy naszych praktyk CSR poprzez dedykowane inicjatywy i procesy mają ogromne znaczenie. Jest to także dla nas silna motywacja do kontynuowania naszej działalności w kierunku zapewnienia zrównoważonego rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności ", mówi Dietmar Müller, Dyrektor operacyjny i Kierownik działu operacyjnego.

Ocena EcoVadis opiera się na ocenach w czterech obszarach środowiska, uczciwych praktykach biznesowych, prawach pracowniczych i prawach człowieka oraz zrównoważonych zamówieniach.

Dowiedz się więcej o praktykach CSR NKT w raporcie CSR 2017

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie