O nas

Niemcy

NKT GmbH & Co. KG, Kolonia

Najnowocześniejsza fabryka kabli, a także obiekt spełniający wymagania naszych klientów, dopracowany do ostatniego szczegółu, dzięki czemu nosi nazwę f2c - flow2customer. Fabryka została zbudowana w celu zapewnienia optymalnej produkcji kabli oraz optymalnej ochrony środowiska. W zakładzie zostały zastosowane specjalne innowacje techniczne, aby uczynić produkcję maksymalnie efektywną.

Zakres produktów: Kable średniego napięcia, kable wysokiego napięcia, akcesoria wysokiego napięcia, produkty z włókna optycznego, kable nadprzewodzące, kable podmorskie, systemy monitorowania sieci VALCAP®.

 

NKT Group GmbH
Düsseldorfer Straße 400
Chempark
51061 Cologne
Germany

Telephone: +49 221 676 -0
info@nkt.com

 

 

NKT GmbH Kabelgarnituren, Nordenham

W Nordenham zajmujemy się produkcją akcesoriów średniego napięcia. W zakładzie tym rozwijamy i produkujemy wszystkie nasze akcesoria do kabli elektroenergetycznych średniego napięcia. Nordenham jest dla NKT ośrodkiem kontynuującym nasze pionierskie prace w dziedzinie gumy silikonowej.

 

NKT GmbH & Co. KG
Helgoländer Damm 75
D-26954 Nordenham
Germany 

Telephone: +49 (0)4731 364 - 1
info.de@nkt.com

NKT GmbH, Berlin

Zakład założony w maju 2000 r. przez zespół posiadający duże krajowe i międzynarodowe doświadczenie. W 2013 r. CCC GmbH połączył się z podmiotem bezpośrednio dominującym - NKT GmbH - i jest odpowiedzialny za produkcję systemów kablowych wysokiego napięcia, w tym akcesoriów wysokiego napięcia.

 

NKT GmbH & Co. KG
Tempelhofer Weg 39-41
10829 Berlin
Germany 

Telephone +49 30 6000 9 0
info.de@nkt.com  

Na stronie www.nktcables.com znajdą Państwo pełny asortyment kabli, przewodów i rozwiązań oferowany przez NKT na całym świecie.

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie