kontakt
Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

Nasze życie zależy od energii

Wyznaczyliśmy sobie za cel udostępnianie energii.

W zglobalizowanym i wzajemnie połączonym świecie o szybko rosnącej liczbie ludności i zapotrzebowaniu na nowoczesny styl życia, stale wzrasta zapotrzebowanie na energię. W firmie NKT wyznaczyliśmy sobie za cel udostępnianie energii, pomagając w zaspokojeniu rosnącego zapotrzebowania na nią.
Firma założona w 1891 roku podczas drugiej rewolucji przemysłowej stała się pionierem w branży kablowej w krajach skandynawskich. Obecnie tworzymy wzorce dla czwartej rewolucji przemysłowej, dzięki naszej wiedzy w dziedzinie przesyłania energii i efektywnych zakładach produkcyjnychbędących na najwyższym poziomie technologicznym, zapewniając trwałą wartość dla naszych klientów oraz globalnego społeczeństwa.

Zaufani partnerzy

Jesteśmy dumni z długoletniego partnerstwa i bezproblemowej współpracy – praca z nami jest prosta, wygodna i wydajna. Wielu naszych klientów jest z nami od dziesięcioleci, może dlatego, że uważamy się za ich lokalnego partnera i międzynarodowego dostawcę, chcącego zawsze iść o krok dalej w celu zapewnienia właściwego rozwiązania kablowego.

Działanie w prawdziwym życiu

Środowiska, w których działają nasze produkty i rozwiązania są często surowe i nieprzyjazne. Układanie długiego kabla podmorskiego na dnie oceanu podczas nieoczekiwanego sztormu lub naprawianie 100-letnich ziemnych kabli energetycznych w ruchliwej metropolii nie jest zadaniem dla każdego. Wiemy, że w trudnych warunkach liczy się wydajność, i to jest nasza siła.

Najważniejsze liczby

NKT zapewnia kompletne rozwiązania w zakresie okablowania prądu przemiennego i stałego. Jesteśmy obecni w 14 krajach, nasza główna siedziba znajduje się w Danii. Zatrudniamy około 3400 osób, które w 2019 r. wytworzyły całkowity przychód wynoszący 1,3 miliarda EUR. NKT A/S jest notowana na giełdzie Nasdaq w Kopenhadze.
Laying up HV Submarine Cables in production site in Cologne

Europacable

Sygnatariusz Karty Branżowej Europacable i członek zarządu

Nasza historia

Od 1891 r. firma NKT wytycza drogę dla świata opartemu na energii elektrycznej

Biuletyn informacyjny NKT

Chcesz być na bieżąco? Pobierz nasz Newsletter, aby regularnie otrzymywać informacje o trendach, produktach i wydarzeniach.

Śledź nas

Sprawiedliwe, zrównoważone i odpowiedzialne
  • Image of europacable logo
  • Image of ecovadis logo
  • Image of Endorser Logo