O nas

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo informacji

W firmie NKT rozumiemy, jak istotne jest przechowywanie wszystkich informacji w bezpieczny sposób, co osiągamy dzięki Zintegrowanemu Systemowi Zarządzania. Dzięki temu wsparciu jesteśmy w stanie działać w sposób systematyczny, co zapewnia nam spełnianie wymogów wszystkich naszych klientów i interesariuszy.

Z powodu ciągłych zmian w zewnętrznych systemach bezpieczeństwa, zagrożeń związanych z przestarzałą technologią oraz postępem technologicznym, organizacja stoi przed wysokim ryzykiem w dziedzinie bezpieczeństwa. W związku z tym, działamy dynamicznie, aby być na bieżąco z szybko zmieniającymi się wymogami w zakresie bezpieczeństwa oraz utrzymać odpowiednią infrastrukturę bezpieczeństwa w naszych placówkach i działanie mechanizmów nadzoru w naszych systemach informatycznych. Wszystkie te środki są podejmowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszej własności oraz własności cenionych przez nas klientów.

 

 

Ocena bezpieczeństwa

Oceny kwestii bezpieczeństwa wykorzystywane w Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informatycznym (ISMS) stają się przestarzałe wraz z postępem technologicznym oraz powstawaniem nowych zagrożeń i słabych punktów. Potrzeba stałej oceny bezpieczeństwa produktów, usług, metod i technologii w organizacji jest niezbędna w celu utrzymania efektywnego systemu ISMS. Firma NKT monitoruje i zabezpiecza własność fizyczną i informatyczną swoją oraz swoich klientów.

Partnerstwo celno-handlowe przeciwko terroryzmowi (C-TPAT)

Po tragicznych wydarzeniach z 11 września 2001 r., wojna przeciwko terroryzmowi stała się priorytetem numer jeden dla Amerykańskiego Biura Ceł i Ochrony Granic (CBP) i pozostaje nim nadal, jako że zagrożenie terrorystyczne jest równie silne, jak wcześniej.

Dzięki naszej współpracy z CBP oraz w celu wsparcia misji Departamentu Bezpieczeństwa, jesteśmy w stanie umiejętnie zabezpieczyć dostawy międzynarodowe do Stanów Zjednoczonych.

Cele C=TPAT są mocno zintegrowane z celami systemu ISMS firmy NKT, aby:

• zapewnić poprawę bezpieczeństwa łańcuchów dostaw naszych partnerów zgodnie z kryteriami bezpieczeństwa C-TPAT.

• dostarczać dodatkowe zachęty i korzyści, w tym przyspieszoną realizację przesyłek do partnerów C-TPAT

• umiędzynarodawiać kluczowe zasady dzięki współpracy i koordynacji działań we wspólnocie międzynarodowej

• poprawiać zarządzanie programem C-TPAT

 

 

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie