Usługi

Naszym celem jest doskonałość we wzajemnej współpracy

Serwis kablowy ma na celu zarządzanie istniejącą na lądzie i morzu infrastrukturą systemów kablowych klientów. Zasadniczo jesteśmy organizacją zajmującą się instalacją/wykonawstwem, jednak nasze usługi nie ograniczają się tylko do tego. Jesteśmy również znaną firmą produkującą kable, posiadającą własny dział rozwojowo-badawczy, a dzięki obszernemu doświadczeniu i zasobom, naszym stałym celem jest dążenie do ciągłego ulepszania naszej firmy. Zasada ta dotyczy bez wyjątku wszystkich realizowanych przez nas projektów.

Dla nas serwis kablowy jest czymś więcej niż generowaniem dodatkowego przychodu dla nas samych. Naszym głównym celem jest osiąganie doskonałości w udzielaniu wsparcia dla klientów na każdym etapie projektu. Aby spełnić tę ambicję, posiadamy w pełni dedykowaną organizację, która podlega kontrolom jakości wykonywanym przez nasz dział badawczo-rozwojowy.

 

 

Niektóre istotne fakty dotyczące serwisu kablowego:

• Posiadamy udokumentowaną historię naszych kompetencji i doskonałości. Serwis kablowy nie jest dla nas niczym nowym; posiadamy pełną sukcesów historię trwającą od ponad 50 lat!

• Posiadamy zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych inżynierów w tej dziedzinie, liczący łącznie ponad 80 osób. Nasz zespół, korzystając ze swojej szerokiej wiedzy w elastyczny sposób, zgodnie z potrzebami realizuje projekty.

• Posiadamy starannie dobranych partnerów dostarczających usługi, co umożliwia nam oferowanie kompleksowego zestawu usług, jednocześnie pozostając jedynym punktem kontaktowym dla naszych klientów.

Co może zagwarantować Ci nasz serwis kablowy: 

• Jeden punkt kontaktowy dla wszystkich usług

• Obsługa projektów w trybie 24/7, 365 dni w roku, bez wyjątków

• Doświadczenie i umiejętności na każdym etapie

• Bezpieczeństwo  na  każdym etapie

• Jednolite standardy doskonałości ze stałym celem poprawy

Naszym celem jest osiąganie doskonałości na każdym poziomie naszej firmy. Oferowany przez nas serwis kablowy ma zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo oraz zaufanie i to jest naszym priorytetem. Sumienna praca naszego zespołu oraz naszych partnerów zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort, oraz pewność, że Twoja infrastruktura systemów kablowych znajduje się w dobrych rękach.

 

 

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie