Kontakt
Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

nkt cables przejmuje przewodnictwo w zespole ds. komunikacji w Europacable

13 lut 2017

Od 1 lutego Philipp Stenzel, kierownik działu marketingu w grupie nkt cables przejął przewodnictwo w zespole ds. komunikacji w Europacable od Yann Gontier z Nexansa.

europacable Logo
Philipp Stenzel z niecierpliwością oczekuje nowej roli, przechodząc od bycia aktywnym członkiem Zespołu Komunikacji Europacable przez ostatnie 3 lata do przejęcia jego steru: "jest dla mnie ogromnym zaszczytem wzięcie odpowiedzialności za komunikację w Europacable, a tym samym reprezentowanie zespołu ds. komunikacji w szybko zmieniającym się i pasjonującym przemyśle. Jednocześnie, przykro mi, że Yann Gontier nas opuszcza. Korzystając z okazji chciałbym podziękować mu za jego wysiłki i osiągnięcia podczas jego przewodnictwa." powiedział Philipp Stenzel. Philipp podkreśla: "Patrząc w przyszłość, jednym z moich priorytetów będzie na pewno zwiększenie widoczności Europacable i jego firm członkowskich w całym środowisku. Będzie to wymagało znacznego zaangażowania wszystkich firm członkowskich, które z pewnością będziemy mieli. Z niecierpliwością czekam na nadchodzące wyzwania, zachęcam was do angażowania się gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to możliwe. Chciałbym również zaprosić wszystkie firmy członkowskie, które nie są jeszcze częścią Zespołu Komunikacji do przyłączenia się i podjęcia aktywnego udziału.”

Newsletter NKT

Chcesz być na bieżąco? Pobierz nasz Newsletter, aby regularnie otrzymywać informacje o trendach, produktach i wydarzeniach.

Śledź nas

Sprawiedliwe, zrównoważone i odpowiedzialne
  • Image of europacable logo
  • Image of ecovadis logo
  • Image of Endorser Logo
  • The Copper Mark