Globalny dostawca i producent

NKT posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w całej Europie, dostarczające kable i akcesoria wysokiego, średniego i niskiego napięcia

NKT jest globalną firmą z zakładami produkcyjnymi w Europie, które umożliwiają nam projektowanie, wytwarzanie i sprzedawanie naszych wysokiej jakości produktów, a także przekraczanie granic innowacji technologicznych w naszej dziedzinie. Nasze zakłady produkcyjne należą do najbardziej nowoczesnych, elastycznych i ekonomicznych na świecie, a my stale inwestujemy w nasze zakłady produkcyjne w celu utrzymywania ich na najwyższym poziomie technologicznym. Nasz najnowocześniejszy zakład w Kolonii w Niemczech stanowi unikatowy przykład zastosowania innowacji technicznych w fabryce w celu maksymalnego zwiększenia wydajności produkcji, z kolei fabryka w Karlskronie w Szwecji jest centrum doskonałości dla produkcji, instalacji i serwisowania kabli wysokiego napięcia prądu przemiennego i prądu stałego do zastosowań podmorskich i podziemnych. Posiada ona własny port, a także najnowocześniejszy na świecie kablowiec.

We wszystkich naszych zakładach produkcyjnych znajdują się własne laboratoria testowe, a zakład w Karlskronie oferuje najbardziej zaawansowane wyposażenie testowe w branży.

Factory worker talking to office employee

Opis wszystkich naszych zakładów produkcyjnych znajduje się poniżej:

Produkty i rozwiązania

NKT jest dostawcą dla całego rynku przesyłu energii.

Installer laying a cable
City of Liverpool by night

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój jest zawsze jednym z najważniejszych elementów prowadzenia działalności przez NKT

Working safely with Qaddy®

Kontakt w NKT

Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

Śledź nas

Sprawiedliwe, zrównoważone i odpowiedzialne

  • europacable Logo
  • ecovadis Logo
  • UN Global Compact