Kontakt
Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

NKT publikuje swój Raport Roczny i Raport Zrównoważonego Rozwoju 2022

22 lut 2023

NKT opublikowało swoje roczne raporty pokazujące zadowalające wyniki zarówno pod względem finansowym, jak i w ramach zrównoważonego rozwoju.

Cables Black Green White
W 2022 roku NKT miało 15% wzrost organiczny przez trzeci rok z rzędu i poprawiło EBITDA pomimo roku z zakłóceniami w łańcuchu dostaw i spowolnieniem makroekonomicznym.
- Jesteśmy zadowoleni z naszych wyników finansowych, w których osiągnęliśmy wysoki poziom prognozy finansowej na rok 2022. Trzeci rok z rzędu zwiększamy nasze przychody o 15% pomimo wyjątkowego roku z zakłóceniami w łańcuchu dostaw i spowolnieniem makroekonomicznym. Nasze wyniki stanowią podstawę do dalszego wzrostu w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na rozwiązania w zakresie kabli energetycznych napędzanego przez zieloną transformację. Chciałbym również podziękować wszystkim pracownikom, którzy ciężko pracowali przez cały rok, mówi Alexander Kara, prezes i dyrektor generalny w NKT.
NKT wykazuje również zadowalające wyniki w ramach zrównoważonego rozwoju z 20% redukcją korporacyjnej emisji CO2, zwiększoną różnorodnością pracowników i poprawą wyników w zakresie bezpieczeństwa w porównaniu z ubiegłym rokiem.
Przeczytaj pełne raporty tutaj:

Newsletter NKT

Chcesz być na bieżąco? Pobierz nasz Newsletter, aby regularnie otrzymywać informacje o trendach, produktach i wydarzeniach.

Śledź nas

Sprawiedliwe, zrównoważone i odpowiedzialne
  • Image of europacable logo
  • Image of ecovadis logo
  • Image of Endorser Logo
  • The Copper Mark