Kontakt
Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

Ogłoszenie o połączeniu spółek nkt cables S.A. i nkt cables Warszowice Sp. z o.o.

27 lut 2017

Zarząd Spółki „nkt cables S.A.” z siedzibą w Warszowicach, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w ramach Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000089171, ogłasza przez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art.

NKT flaf flying in the wind with grey sky
Zarząd Spółki „nkt cables S.A.” z siedzibą w Warszowicach, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w ramach Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000089171, ogłasza przez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 2 (1) ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych  (Dz.U. 2013.1030.j.t. ze zm.), że w dniu 20 lutego 2017 został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek „nkt cables S.A.”z siedzibą w Warszowicach i nkt cables Warszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach.
Poniżej Plan Połączenia wraz z załącznikami.

Newsletter NKT

Chcesz być na bieżąco? Pobierz nasz Newsletter, aby regularnie otrzymywać informacje o trendach, produktach i wydarzeniach.

Śledź nas

Sprawiedliwe, zrównoważone i odpowiedzialne
  • Image of europacable logo
  • Image of ecovadis logo
  • Image of Endorser Logo
  • The Copper Mark