Kontakt
Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

Przejęcie ABB HV Cables przez nkt cables zakończone

1 mar 2017

Jak wcześniej informowaliśmy Komisja Europejska zatwierdziła ​​nabycie przez nkt cables biznesu kabli wysokiego napięcia ABB, które może zostać zakończone zgodnie z planem.

Karlskrona
Dzisiaj transakcja została zakończona. 
Biznes Projekty nkt cables, który składa się z kabli ziemnych i podmorskich wysokiego napięcia AC / DC będzie zarządzany przez Andreasa Berthou, byłego SVP ABB HV Cables. Andreas Berthou pracuje w firmie od 1999 roku i posiada bogate doświadczenie w branży kabli ziemnych i podmorskich AC / DC. Detlev Waimann, były szef biznesu Projekty nkt cables, zajmie pozycję Chief Technology Officer (CTO), odpowiedzialnego m.in. za R & D, działalność innowacyjną spółki oraz sprawy regulacyjne.   Michael Hedegaard Lyng, CEO w nkt cables, powiedział: "Jesteśmy dobrze przygotowani do integracji nkt cables i ABB HV Cables. Wspólnie wnosimy naszą firmę na nowy poziom. Dzięki wspólnej działalności jesteśmy gotowi przyjąć wiodącą i aktywną rolę w globalnej transformacji energetycznej i zaoferować naszym klientom innowacyjne rozwiązania. Ponadto czekamy na przyjęcie i przywitanie wszystkich pracowników z ABB HV Cables, którzy zaczynają z nami od dzisiaj tę ekscytującą podróż."

Newsletter NKT

Chcesz być na bieżąco? Pobierz nasz Newsletter, aby regularnie otrzymywać informacje o trendach, produktach i wydarzeniach.

Śledź nas

Sprawiedliwe, zrównoważone i odpowiedzialne
  • Image of europacable logo
  • Image of ecovadis logo
  • Image of Endorser Logo
  • The Copper Mark