Kontakt
Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2022: Ciągły postęp w kierunku bardziej zielonego świata.

22 lut 2023

NKT opublikowało swój Raport Zrównoważonego Rozwoju za rok 2022, pokazując 20% redukcję korporacyjnej emisji CO2 w stosunku do roku 2021, zwiększoną różnorodność pracowników i poprawione wyniki w zakresie bezpieczeństwa w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Cable drum woods forest outdoor
- Kontynuowaliśmy prowadzenie naszej działalności z silnym naciskiem na zrównoważony rozwój, jednocześnie budując infrastrukturę kluczową dla zielonej transformacji. Jako główny gracz w branży kabli energetycznych, naturalną rzeczą jest przewodzenie w drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości. Jestem zadowolony z postępów w naszej podróży w kierunku zrównoważonego rozwoju i cieszymy się na kontynuację naszych działań w 2023 roku, mówi dyrektor generalny Alexander Kara.
W ramach tej podróży NKT zaangażowało się w inicjatywy i dyskusje z kluczowymi interesariuszami w całej branży kabli energetycznych, aby przyspieszyć postęp w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości. NKT było członkiem założycielem Powering Net Zero Pact łącząc siły z innymi firmami w celu dekarbonizacji sektora energetycznego, a podczas COP27 NKT podkreśliło potrzebę bardziej efektywnych procesów zatwierdzania i przetargów na projekty związane z energią odnawialną.
Przeczytaj pełny Raport Zrównoważonego Rozwoju tutaj:

Newsletter NKT

Chcesz być na bieżąco? Pobierz nasz Newsletter, aby regularnie otrzymywać informacje o trendach, produktach i wydarzeniach.

Śledź nas

Sprawiedliwe, zrównoważone i odpowiedzialne
  • Image of europacable logo
  • Image of ecovadis logo
  • Image of Endorser Logo
  • The Copper Mark