Kontakt
Znajdź tutaj właściwe dane kontaktowe NKT dla danego regionu.

Zaoszczędzony czas dzięki Qaddy®

21 kwi 2022

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu można zaoszczędzić, korzystając z oferowanego przez NKT bębna kablowego Qaddy? Badanie pokazuje wyniki, które mogą Cię zaskoczyć. Zobacz wyniki i przeczytaj o innych korzyściach poniżej.

Image of Qaddy and drum
Czy zastanawiałeś się, ile czasu poświęcasz na przewożenie kabli z jednego miejsca na drugie?
Nie dość, że zabiera to czas, to jeszcze bardzo obciąża organizm. Dlatego NKT oferuje Qaddy - nowoczesny bęben kablowy z wózkiem. Wszystko w jednym produkcie.
Qaddy a drewniany bęben kablowy
Przeprowadzono badania dotyczące rzeczywistej oszczędności czasu w ciągu dnia pracy dzięki używaniu Qaddy. EVU (Duński dział ds. szkoleń dla instalatorów branży elektrycznej i hydraulicznej, Duńskie Stowarzyszenie Elektryków i Duńskie Stowarzyszenie Budownictwa) przeprowadziło chronometrię i rzeczywiście wykazała ona, że można zaoszczędzić do 60% czasu w porównaniu z tradycyjnym drewnianym bębnem. Jest to czas, który można poświęcić na samą pracę lub na kontakt z klientem.
Image of Qaddy bluegreen
Image of Qaddy and drum
Image of Qaddy
Image of LV drum construction
Badanie przeprowadzono na placu budowy w Kopenhadze - w miejscu przebudowy byłego budynku biurowo-produkcyjnego na hotel.
Czasy transportu zostały zmierzone na Qaddy oraz drewnianym bębnie kablowym z 500 metrami kabla 3G 1,5 mm2. Ponadto zastosowano odwijarkę do drewnianego bębna kablowego.
  • Pierwszą chronometrię wykonano podczas transportu z samochodu do miejsca pracy wewnątrz budynku.
  • Drugi chronometraż przeprowadzono na transporcie pomiędzy 5 różnymi pomieszczeniami wewnątrz budynku
Wyniki mówią same za siebie
(1) Czas zaoszczędzony dzięki Qaddy= 60% w porównaniu z drewnianym bębnem kablowym, więc transport na Qaddy do miejsca instalacji wewnątrz budynku jest 3 razy szybszy!
(2) Oszczędność czasu z Qaddy= 45% w porównaniu z drewnianym bębnem kablowym, więc transport na Qaddy wewnątrz budynku jest dwa razy szybszy!
Ponadto pracownicy zyskują lepsze fizyczne środowisko pracy, ponieważ unikają podnoszenia ciężkich przedmiotów i potencjanych urazów kręgosłupa.
Zapoznaj się z poniższym badaniem i dowiedz się więcej.

Newsletter NKT

Chcesz być na bieżąco? Pobierz nasz Newsletter, aby regularnie otrzymywać informacje o trendach, produktach i wydarzeniach.