O nas

Our people bring power to life

Praca w NKT

Kiedy dołączysz do NKT, staniesz się częścią dumnej historii połączonej z nowoczesnym sposobem myślenia, który jest innowacyjny, ambitny i międzynarodowy. Twoje kompetencje i zaangażowanie będą wkładem w organizację, która posiada jasną wizję stania się najlepszą firmą w branży kabli elektroenergetycznych w oczach naszych klientów i pracowników przez dążenie do doskonałości we wszystkim, co robimy.

Oferty pracy

Podziel się pasją

W firmie NKT, nasza kultura opiera się na dumnym dziedzictwie opracowywania i wprowadzania na rynek innowacyjnych i zrównoważonych produktów i rozwiązań dla międzynarodowego rynku kabli od 125 lat. Każda z naszych fabryk posiada wyjątkową historię, ale wszyscy dzielimy pasję i zaangażowanie w to, co robimy wspólnie.

Myśl międzynarodowo

Jesteśmy firmą międzynarodową ze szczególnie silną pozycją w Europie. Jeżeli myślisz w sposób globalny i podoba Ci się koncepcja pracy ponad granicami, działami i stanowiskami, polubisz bycie częścią naszej codzienności.

Doceniaj zmianę i innowację

Jesteśmy w trakcie podróży w kierunku bycia najlepszym w tym, co robimy, dlatego też nasza strategia nazywa się EXCELLENCE 2020. Pod wieloma względami, osiągnięcie doskonałości oznacza stworzenie nowych sposobów działania w połączeniu ze zwiększonym nastawieniem na wprowadzanie nowych i innowacyjnych produktów i rozwiązań. Jesteśmy na dobrej drodze, a jeżeli doceniasz zmianę i innowacyjne myślenie, możesz odnieść sukces dzięki swoim kompetencjom i dołączyć do nas w trakcie tej ekscytującej podróży.

Bądź doskonały

Co rozumiemy przez doskonałość? Nie mamy na myśli największej, najtańszej ani najszybciej rozwijającej się firmy w branży kabli elektroenergetycznych. Chcemy natomiast być firmą w branży kabli elektroenergetycznych, z którą nasi klienci chcą współpracować z powodu naszej szerokiej wiedzy specjalistycznej oraz produktów i rozwiązań światowej klasy.

Chcemy również być doskonałym miejscem pracy, w którym najlepsi fachowcy w branży chcą budować swoje kariery oraz rozwijać nowe, wspaniałe pomysły wraz z wysoko wykwalifikowanymi kolegami w całej organizacji w ramach jednej firmy. Naszą ambicją jest osiągnięcie wskaźnika zaufania pracowników na poziomie >80 w ramach koncepcji Great Place to Work (Wspaniałe Miejsce Pracy), co zdecydowanie wykracza poza standardy obowiązujące w branży.

 

 

Wartości

Nasze wartości opisują zachowania odzwierciedlające nasze dążenia do doskonałości

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Profil i kluczowe dane

Pobierz najważniejsze informacje o NKT, w tym informacje ogólne i wybrane dane finansowe

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie