O nas

Jesteśmy globalnym dostawcą

NKT jest firmą globalną posiadającą obiekty w Europie i Azji, co pozwala nam projektować, produkować i wprowadzać na rynek wysokiej jakości produkty i rozwiązania, jak również przesuwać granice innowacji technologicznej w naszej dziedzinie. Nasze zakłady produkcyjne należą do najbardziej nowoczesnych, elastycznych i efektywnych kosztowo na świecie. Dużo inwestujemy w infrastrukturę produkcyjną, aby utrzymywać ją na najwyższym poziomie technologicznym. Nasz supernowoczesny zakład w Kolonii (Niemcy) jest przykładem wyjątkowym dzięki wyspecjalizowanym innowacjom technicznym, które zostały zintegrowane z fabryką, aby uczynić produkcję maksymalnie efektywną.

Lista wszystkich naszych obiektów na całym świecie oraz informacje o tym, gdzie można nas znaleźć znajdują się w menu po lewej stronie.

 

 

 

Czechy

Wśród naszych dwóch zakładów w tym kraju znajduje się najstarsza fabryka kabli w Europie. Obecnie do naszych placówek w Czechach należą jedne z najbardziej nowocześnie wyposażonych zakładów produkcyjnych w branży.

Dania

W Danii produkujemy przewody instalacyjne (1 kV) oraz kable średniego napięcia do 72 kV. Tutaj znajduje się też większość naszego zespołu instalacyjnego oraz zakład recyklingu.

Niemcy

Na terenie Niemiec posiadamy wiele zakładów, w tym własną najnowocześniejszą fabrykę f2c kabli wysokiego napięcia, jak również zakłady wytwarzające akcesoria średniego napięcia oraz produkty kolejowe.

Norwegia

Oddział naszej firmy specjalizujący się w przewodach instalacyjnych, kablach niskiego napięcia, instalacjach oraz dostarczaniu kompletnych rozwiązań dla klientów.

Polska

Nasze placówki w Polsce koncentrują się na produkcji przewodów instalacyjnych oraz kabli niskiego napięcia w wybudowanym niedawno (2009 r.) nowym zakładzie w Warszowicach.

Szwecja

Nasze trzy zakłady produkcyjne w Szwecji koncentrują się na produkcji przewodów instalacyjnych, kabli niskiego, średniego i wysokiego napięcia, akcesoriów i kabli dla branży telekomunikacyjnej.

 

 

Profil i kluczowe dane

Pobierz najważniejsze informacje o NKT, w tym informacje ogólne i wybrane dane finansowe

Historia

Długa historia ukształtowała naszą obecną pozycję i zapewnia nam niezbędne doświadczenie.

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie