O nas

Odpowiedzialność za jakość

Firma NKT korzysta ze Zintegrowanego Systemu Zarządzania, aby mieć pewność, że nasza praca zawsze spełnia określone normy i specyfikacje naszych klientów, interesariuszy oraz nasze własne. Zapewnia to podejście systematyczne, oparte na jakości, co pozwala nam na utrzymywanie i stałą poprawę naszych bardzo wysokich standardów oraz na dostarczanie niektórych spośród najwyższej jakości produktów dostępnych na rynku, przy jednoczesnym dążeniu do osiągania coraz bardziej efektywnych sposobów świadczenia doskonałych usług i rozwiązań.

Jak to działa?

Cały nasz łańcuch dostaw jest objęty Zintegrowanym Systemem Zarządzania oraz zgodny z wymogami ISO 9001, ISO14001 i OHSAS18001, co zapewnia zachowanie najwyższych standardów w naszych placówkach, jak również przestrzeganie naszych własnych, jeszcze bardziej rygorystycznych wymogów. Dla naszych klientów jesteśmy preferowanym wyborem. Osiągamy ich przywiązanie do marki dzięki doskonałej wydajności i obsłudze klienta, gdyż stale dążymy do rozwijania jak najlepiej działających relacji z naszymi partnerami. Ponadto zapewniamy wyjątkowe miejsce pracy, w którym najlepsi ludzie w branży mogą robić postępy, rozwijać swoje kariery i działać na czele innowacji technologicznej dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze, którą posiadamy. Stale rozwijamy nasze produkty i usługi w ścisłej współpracy zarówno z naszymi klientami, jak i naszymi własnymi zespołami badań, rozwoju i produkcji, połączeni w jeden efektywnie działający podmiot. Podobnie jak reszta naszej działalności, wszystkie te działania są prowadzone na podstawie naszych jasno określonych i przekazywanych wartości.

Nasz Krajobraz Jakości również obejmuje cały łańcuch dostaw i pozwala nam na określanie i spełnianie wszystkich naszych wymogów oraz obowiązujących norm dzięki Zaawansowanemu Planowaniu Jakości Wyrobu (APQP). Dział Zapewnienia Jakości również przewiduje i pomaga nam zapobiec ryzykom nie tylko na etapie produkcji i instalacji, ale przez cały okres życia produktu. Ponadto, Dział Kontroli Jakości monitoruje wszystkie kroki w naszych procesach, aby uniknąć wszelkich problemów powstających w trakcie rozwijania i wytwarzania naszych produktów i usług. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do budowania kultury ciągłego udoskonalania oraz stałego dążenia do osiągania lepszych wyników we wszystkich sferach naszego miejsca pracy, pomagając nam być lepszym każdego dnia i stale uczyć się, czerpiąc z naszego bogatego doświadczenia jako lidera branży na rynku.

 

 

Przewaga konkurencyjna

W firmie NKT, głęboko wierzymy że położenie nacisku na jakość stanowi jedną z naszych przewag konkurencyjnych, która pozwala naszej firmie wyróżnić się ponad wszystkie inne. Wierzymy w szacunek, odpowiedzialność i profesjonalizm we wszystkim, co osiągamy i do czego dążymy, co pozwoliło nam stać się spółką preferowaną dla wielu naszych klientów i partnerów oraz umożliwia nam osiąganie doskonałości we wszystkim, co robimy. Dzięki temu zdobyliśmy pozycję lidera branży, nie tylko z powodu jakości naszych produktów, ale również w dziedzinach takich jak Bezpieczeństwo i Higiena oraz Przyjazność dla Środowiska. Wszystkie te czynniki nie tylko pomagają naszym klientom i powodują, że jesteśmy preferowanymi dostawcami produktów i rozwiązań, ale również pozwalają naszym pracownikom czuć się docenionymi oraz zapewniają im bezpieczne i przyjazne miejsce pracy, co umożliwia im osiągnięcie doskonałości w swojej dziedzinie oraz pomaga realizować naszą wizję zrównoważonego rozwoju i jakości, co od wielu lat sprawia, że jesteśmy jednym z liderów branży.

 

 

Wyszukaj kontakt blisko Ciebie