Usługi

Możemy zrobić to za Ciebie - mamy ponad 100 lat doświadczenia!

Doświadczenie ma duże znaczenie w branży kabli elektroenergetycznych. Jeżeli chodzi o instalację, firma NKT wnosi ponad 100 lat wiedzy na temat dużych projektów na całym świecie.

Nasza firma jest czołowym dostawcą dla klientów na całym świecie, z olbrzymim doświadczeniem w zakresie całego procesu okablowania. Planujemy, projektujemy, produkujemy i instalujemy wysokiej jakości kable i akcesoria dla branży infrastruktury elektrycznej, budownictwa, a także przemysłu kolejowego i samochodowego.

Używamy kabli w zakresie od MV do 550 kV i działamy zarówno na lądzie, jak i na wodzie, opracowując specjalnie dostosowane usługi, które spełniają surowe wymagania naszych klientów.

Instalacja stanowi ciągle zmieniający się sektor naszej działalności, dlatego też jesteśmy zaangażowani w innowacyjność. Stale inwestujemy w szkolenia dla naszych własnych zespołów instalacyjnych oraz zespołów naszych akredytowanych partnerów, organizowane przez profesjonalne ośrodki szkoleniowe w Kolonii i Berlinie. Pozwala to naszemu wyspecjalizowanemu personelowi na opracowywanie kreatywnych, zrównoważonych i najnowocześniejszych rozwiązań dla każdego klienta.

Regularny i skuteczny program konserwacji jest niezbędny w celu utrzymania efektywności kabli. Nasze zespoły instalacyjne nie tylko instalują systemy kablowe, ale również je serwisują, zmniejszając w ten sposób potrzebę dalszych inwestycji, zwiększając bezpieczeństwo dostaw oraz minimalizując czas przestoju w przypadku awarii.

Co równie ważne, jesteśmy zaangażowani w kwestie dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa w całej naszej działalności. Firma NKT posiada certyfikat SCC (Sicherheits-Certifikat-Contraktoren) na terenie Niemiec, gwarantujący, że nasza działalność utrzymuje najwyższe standardy.

 Wyszukaj kontakt blisko Ciebie